Zarząd klubu wybrał najlepszych zawodnikow w 2012 roku. I tak :

 

Najlepszą zawodniczka naszego klubu w 2012 roku została  zdecydowanie Dorota Godzina, która zdobyła dwa v-ce Mistrzostwa Europy w full contact i light contact, wywalczyła awans na Igrzyska Sportów Walki, wygrała Puchar Świata w full-contact i zdobyła dwa drugie miejsca w Pucharze Świata light i kick light oraz wygrała walkę w  K-1 na Litwie. Przypomnijmy, że  Dorota jest wciąż aktualną mistrzynią Świata w Kick light.

 

Najlepszymi zawodnikami zostali wybrani wspólnie Mariusz Niziołek oraz Bartosz Baczyński. Mariusz zdobył  Puchar Świata full contact oraz brązowy medal Mistrzostw Europy full contact. Bartek zajął II miejsce w Pucharze Świata poinfighting oraz III w light contact, był też o krok od medalu i awansu na Igrzyska na mistrzostwach Europy.

 

Na wyróznienia zasłuzyli : Emilia Szabłowska za świetną postawę na Mistrzostwach Europy oraz nasi młodsi zawodnicy - mistrzowie Polski Kamil Półosak i Bartosz Krysik za dobre wyniki w rywalizacji w kickboxingu i boksie, Artur Obuchowski za zdobycie v-ce mistrzostwa  Polski juniorów Low kick oraz Justyna Tadros, Jakub Miktus oraz Kuba Lipski - za tytuł v-ce Mistrzów Polski kadetów.

 

Zarząd Klubu gratuluje naszym najlepszym zawodnikom udanego sezonu , życzy sukcesów w przyszłości a pozostałym naszym podopiecznym życzy podobnych osiągnięć w swojej karierze sportowej!