Kick Center – Szkoła sportów walki

Szkoła sportów walki – KICK CENTER  istnieje w Warszawie od 1994 roku. Została założona przez pierwszego polskiego Mistrza Świata w Kickboxingu PIOTRA SIEGOCZYŃSKIEGO. Klub nasz w szybkim czasie stał się jednym z najlepszych i najprężniejszych ośrodków kickboxingu w Polsce. Zawodnicy szkoleni przez trenerów  Piotra Siegoczyńskiegio, Marcina Pałubę i innych instruktorów osiągają od 10 lat najwyższe wyniki w rywalizacji krajowej i międzynarodowej. Nasi podopieczni startują z sukcesami  we wszystkich odmianach Kickboxingu zarówno planszowych : semi, light contact, kick light,  jak i ringowych : full contact, low kick , K-1. Prowdzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych.

Klub wychował plejadę Mistrzów Świata, Europy i Polski  w  kickboxingu, boksie i innych sportach walki.

Nasi zawodnicy regularnie startują w turniejach międzynarodowych, krajowych oraz w seminariach z zakresu kickboxingu i innych sztuk walki. Uczestniczymy rocznie w 30 turniejach krajowych kickboxingu i boksu i 10 międzynarodowych – są to  m. in. Mistrzostwa i Puchary  Świata, Europy, Polski.

W 2009 roku powstała sekcja Boksu,  w 2010 sekcja Unifightu/mma oraz aerokickboxingu a w 2011 sekcja kickboxingu dla pań. Najmłodszą sekcją w klubie jest sekcja Crossfitu.